Kontaktinfo mm.

 

Klubbmail post@hvitgjeterhund.no
 Leder Knut Heimen
 Nestleder Monica Titlestad
 Styremedlem Ann Kristin Stormo
 Styremedlem Bente Hagelund
 Styremedlem Inger Anne Kristoffersen
 Varamedlem Ann Christin Storteig Nygård
 Varamedlem Arna Baugerød
 Valgkomité Cecilie S. Jørgensen,  Marianne Hansen, Gry Valle
Org.nummer 994295446 
 Kontonummer:   1503.16.33386
Kontaktpersoner i fylkene                                                                       
Østfold Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her ostfold@hvitgjeterhund.no
Oslo og Akershus Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her oslo.akershus@hvitgjeterhund.no
Hedmark Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her hedmark@hvitgjeterhund.no
Oppland Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her oppland@hvitgjeterhund.no
Aust-Agder Linda Supersaxo agder@hvitgjeterhund.no
Vestfold Kira Renate Snevoll vestfold@hvitgjeterhund.no
Telemark Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her telemark@hvitgjeterhund.no

Vest- Agder Tone-Lise Djupesland agder@hvitgjeterhund.no
Rogaland Cecilie Sperre Jørgensen  rogaland@hvitgjeterhund.no
Hordaland Ann-Kristin Normann hordaland@hvitgjeterhund.no
Sogn og Fjordane Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her sognogfjordane@hvitgjeterhund.no
Møre og Romsdal Camilla Søvik moreogromsdal@hvitgjeterhund.no
Sør- Trøndelag Nanna Halland sortrondelag@hvitgjeterhund.no
Nord- Trøndelag Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her nordtrondelag@hvitgjeterhund.no
Nordland Nanna Halland nordland@hvitgjeterhund.no
Troms Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her troms@hvitgjeterhund.no
Finnmark Kariann A. Henriksen  finnmark@hvitgjeterhund.no